Blog

Jak urządzić z pomysłem małą kuchnię?

Maj 11, 2021

Nie każdy może cieszyć się przywilejem posiadania kuchni o dużym metrażu. W większości mieszkań w blokach, a także i w domach jednorodzinnych, pomieszczenia kuchenne są stosunkowo niewielkie. Nie oznacza to jednak, że nie mogą być funkcjonalne, komfortowe i pomysłowo zaaranżowane. W tym wpisie dzielimy się kilkoma wskazówkami na temat tego, jak z pomysłem urządzić małą kuchnię.

Więcej

Jak efektywnie zabudowywać wnęki we wnętrzach?

Luty 9, 2021

Obecnie pozyskanie jak największej ilości miejsca w domu jest bardzo ważne. Dlatego też remontując dom, staramy się w jak najbardziej efektywny sposób zagospodarować każdy centymetr wolnej powierzchni. Jest to szczególnie istotne w pomieszczeniach o niewielkim metrażu, gdzie złe rozmieszczenie mebli może negatywnie wpłynąć na komfort życia. Warto więc zainwestować w system zabudowy wnęk, które będą funkcjonalne i poprawią wygląd pomieszczenia.

Więcej

Kuchenny trójkąt roboczy. Czym jest i jak go dobrze zaaranżować?

Listopad 18, 2020

Kuchnia to jeden z ważniejszych punktów w naszych domach i mieszkaniach. Spędzamy w niej dużo czasu, szykując ulubione potrawy, a czasami przyjmując gości. Doceniamy wysokiej jakości meble, sprzęty ułatwiające i przyśpieszające gotowanie oraz ciekawą aranżację tego pomieszczenia. Warto wykorzystać kilka trików, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie tej powierzchni.

Więcej

Jak zabudowywać pomieszczenia o małym metrażu?

Wrzesień 23, 2020

Nie wszystkim z nas dane jest mieszkać we własnym przestronnym domu. Ci, którzy życie rodzinne prowadzą w kawalerce, lub ciasnych dwóch pokojach, wiedzą, że wykorzystanie każdego kąta w lokalu jest na wagę złota. Co warto wiedzieć o urządzaniu małych pomieszczeń, by wycisnąć z nich tyle, ile się da? Sprawdźmy!

Więcej

Na jakim kolorze mebli kuchennych najmniej widać zabrudzenia?

Sierpień 25, 2020

Gdy urządzamy swoją nową kuchnię, zazwyczaj skupiamy się na jej walorach estetycznych. Chcemy, by szafki kuchenne wyglądały nowocześnie i modnie. Zanim jednak zlecimy wykonanie kuchni na wymiar w wymarzonym kolorze, zastanówmy się, czy sprzątanie kuchni traktujemy jako zwykły obowiązek, czy… szczerze go nie cierpimy. Osoby, które wybiorą tę drugą odpowiedź, nie powinny wybierać szafek, na których zabrudzenia rzucają się w oczy. Czyli jakich? Tym tematem zajmiemy się w dzisiejszym wpisie!

Więcej
Meble Gato
ul. Klonowa 39
43-340 Kozy, woj. śląskie