Blog

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć kupując meble na zamówienie?

Wrzesień 22, 2021

Urządzanie mieszkania, domu czy biura to spore wyzwanie. Od wyboru materiałów wykończeniowych, mebli czy dodatków zależy, czy wnętrza będą estetyczne i atrakcyjne oraz funkcjonalne. Właśnie dlatego osoby, które się na nie decydują, często biorą pod uwagę zainwestowanie nieco większych pieniędzy, aby kuchnia czy sypialnia spełniała ich oczekiwania. Mowa tutaj między innymi o zamówieniu mebli na wymiar. Dlaczego warto to zrobić i z jakimi kosztami trzeba się liczyć?

Więcej

Kiedy warto zlecić projekt kuchni firmie?

Lipiec 14, 2021

Właściwe przygotowanie każdego pomieszczenia jest kluczem do sukcesu. Powinno być eleganckie i funkcjonalne, co w przypadku kuchni jest kluczowe. Liczy się zarówno wizja, jak i odpowiedniej jakości wyposażenie, w tym meble w najwyższej jakości, jakie zamówimy w firmie Meble Gato. Pamiętać należy, że wizja to jedno, jednak to dbałość o szczegóły, wysoka klasa i trwałość materiałów, sprawiają, że obecność kuchni to przyjemność, ponieważ nic nie ulega zniszczeniu nawet z biegiem lat.

Więcej

Jak urządzić z pomysłem małą kuchnię?

Maj 11, 2021

Nie każdy może cieszyć się przywilejem posiadania kuchni o dużym metrażu. W większości mieszkań w blokach, a także i w domach jednorodzinnych, pomieszczenia kuchenne są stosunkowo niewielkie. Nie oznacza to jednak, że nie mogą być funkcjonalne, komfortowe i pomysłowo zaaranżowane. W tym wpisie dzielimy się kilkoma wskazówkami na temat tego, jak z pomysłem urządzić małą kuchnię.

Więcej

Jak efektywnie zabudowywać wnęki we wnętrzach?

Luty 9, 2021

Obecnie pozyskanie jak największej ilości miejsca w domu jest bardzo ważne. Dlatego też remontując dom, staramy się w jak najbardziej efektywny sposób zagospodarować każdy centymetr wolnej powierzchni. Jest to szczególnie istotne w pomieszczeniach o niewielkim metrażu, gdzie złe rozmieszczenie mebli może negatywnie wpłynąć na komfort życia. Warto więc zainwestować w system zabudowy wnęk, które będą funkcjonalne i poprawią wygląd pomieszczenia.

Więcej

Kuchenny trójkąt roboczy. Czym jest i jak go dobrze zaaranżować?

Listopad 18, 2020

Kuchnia to jeden z ważniejszych punktów w naszych domach i mieszkaniach. Spędzamy w niej dużo czasu, szykując ulubione potrawy, a czasami przyjmując gości. Doceniamy wysokiej jakości meble, sprzęty ułatwiające i przyśpieszające gotowanie oraz ciekawą aranżację tego pomieszczenia. Warto wykorzystać kilka trików, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie tej powierzchni.

Więcej

Jak zabudowywać pomieszczenia o małym metrażu?

Wrzesień 23, 2020

Nie wszystkim z nas dane jest mieszkać we własnym przestronnym domu. Ci, którzy życie rodzinne prowadzą w kawalerce, lub ciasnych dwóch pokojach, wiedzą, że wykorzystanie każdego kąta w lokalu jest na wagę złota. Co warto wiedzieć o urządzaniu małych pomieszczeń, by wycisnąć z nich tyle, ile się da? Sprawdźmy!

Więcej
Meble Gato
ul. Klonowa 39
43-340 Kozy, woj. śląskie