Blog

Jak dobrać do wnętrza meble RTV?

Styczeń 14, 2022

W wielu polskich domach telewizor wciąż stanowi kluczowy element wyposażenia salonu. Oglądanie telewizji to codzienny rytuał wielu rodzin, dlatego stworzenie przytulnej przestrzeni wypoczynkowej ma duże znaczenie dla komfortu domowników. Wygodna kanapa, designerski fotel naprzeciwko kina domowego i mebli RTV to znany większości układ. Nie każdy jednak wie, jak dobrać meble RTV do wnętrza i czym się kierować przy ich wyborze. Chcąc rozwiać wszelkie wątpliwości, poniżej podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze szafki RTV, by stworzyć estetyczną, ale i funkcjonalną aranżację.

Więcej

Jakie meble sprawdzą się w małej łazience?

Listopad 12, 2021

Przestronna łazienka z dużą stojącą na środku wnętrza wanną – to marzenie niejednej osoby. Niestety, nie każdy ma do dyspozycji tak dużą łazienkę. Zwykle większość z nas musi radzić sobie z mocno ograniczoną przestrzenią. Niewielki metraż często utrudnia aranżację oraz sprawia, że nie zawsze udaje się zrealizować swoje plany. Warto jednak poznać kilka wskazówek, dzięki którym nie trzeba rezygnować z designerskiego, a jednocześnie funkcjonalnego wnętrza. Okazuje się, że kluczem do sukcesu jest właściwy dobór mebli, które nie przytłoczą przestrzeni. Czym się kierować przy ich wyborze? O tym, jakie meble sprawdzają się w małych łazienkach, przeczytasz w dalszej części artykułu.

Więcej

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć kupując meble na zamówienie?

Wrzesień 22, 2021

Urządzanie mieszkania, domu czy biura to spore wyzwanie. Od wyboru materiałów wykończeniowych, mebli czy dodatków zależy, czy wnętrza będą estetyczne i atrakcyjne oraz funkcjonalne. Właśnie dlatego osoby, które się na nie decydują, często biorą pod uwagę zainwestowanie nieco większych pieniędzy, aby kuchnia czy sypialnia spełniała ich oczekiwania. Mowa tutaj między innymi o zamówieniu mebli na wymiar. Dlaczego warto to zrobić i z jakimi kosztami trzeba się liczyć?

Więcej

Kiedy warto zlecić projekt kuchni firmie?

Lipiec 14, 2021

Właściwe przygotowanie każdego pomieszczenia jest kluczem do sukcesu. Powinno być eleganckie i funkcjonalne, co w przypadku kuchni jest kluczowe. Liczy się zarówno wizja, jak i odpowiedniej jakości wyposażenie, w tym meble w najwyższej jakości, jakie zamówimy w firmie Meble Gato. Pamiętać należy, że wizja to jedno, jednak to dbałość o szczegóły, wysoka klasa i trwałość materiałów, sprawiają, że obecność kuchni to przyjemność, ponieważ nic nie ulega zniszczeniu nawet z biegiem lat.

Więcej

Jak urządzić z pomysłem małą kuchnię?

Maj 11, 2021

Nie każdy może cieszyć się przywilejem posiadania kuchni o dużym metrażu. W większości mieszkań w blokach, a także i w domach jednorodzinnych, pomieszczenia kuchenne są stosunkowo niewielkie. Nie oznacza to jednak, że nie mogą być funkcjonalne, komfortowe i pomysłowo zaaranżowane. W tym wpisie dzielimy się kilkoma wskazówkami na temat tego, jak z pomysłem urządzić małą kuchnię.

Więcej

Jak efektywnie zabudowywać wnęki we wnętrzach?

Luty 9, 2021

Obecnie pozyskanie jak największej ilości miejsca w domu jest bardzo ważne. Dlatego też remontując dom, staramy się w jak najbardziej efektywny sposób zagospodarować każdy centymetr wolnej powierzchni. Jest to szczególnie istotne w pomieszczeniach o niewielkim metrażu, gdzie złe rozmieszczenie mebli może negatywnie wpłynąć na komfort życia. Warto więc zainwestować w system zabudowy wnęk, które będą funkcjonalne i poprawią wygląd pomieszczenia.

Więcej
Meble Gato
ul. Klonowa 39
43-340 Kozy, woj. śląskie